Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehetséges, hogy fáj a füle?

Lehetséges, hogy fáj a füle?

Figyelt kérdés

Gyermekem 11 hónapos múlt, rendszeresen megejtjük a fültisztítást ahogyan azt eddig is tettük. Szép óvatosan, nem a dobhártyáig benyomva a fültisztítót. Az az érdekes, hogy amikor egészen pici volt (2-3 hónapos), a fülzsír látható volt aztán egyszer csak semmi... tiszta a füle és nem látom, hogy a hallójárat ezt öntisztulás révén kifelé ürítené. Ma evés közben elkezdet keservesen sírni és a jobb fülét nyomkodni, beledugta a kis ujját, stb. Fél óra sírás, vígasztalgatás után elaludt hüppögve. Volt valaki, aki járt már hasonló cipőben? Mennyire normális ez, hogy nem látni egy hangyányi piszkot sem a fülében?


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. szept. 27. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a védőnő azt tanácsolta hogy ne használjak fültisztítót ezért esténként csak az ujjammal megmosom és törölközővel kitörlöm neki!Neki sem mindig látszik hogy ürülne valami!A fülhöz kapkodás illetve a sírás utalhat fülfájásra!Szerintem vidd orvoshoz ő belenéz és megmondja van e baj vagy nincs!Én egyszer 19 hónapos lányomat vittem el mert azt mondta fáj de szerencsére nem volt gond!Remélem nálatok is minden rendben lesz! :)
2011. szept. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Picit megkésve, de reagálok. Hála Istenek nem volt semmi gond a fülével. A válaszodat pedig köszönöm!
2012. ápr. 4. 10:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!