Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért horkol 19 hós kislányom,...

Miért horkol 19 hós kislányom, ha alszik?

Figyelt kérdés
Általába ha horkol,akkor már tudom,hogy beteg lesz,de most már 2 napja ez van,és nem folyik az orra.Múlthéten beteg volt,és akkor kapott nasic orcseppet,kb. 4 napon keresztül,de csak napi 2-szer,nem szeretem az orrcseppet használni neki,mert már egyszer jártunk úgy a nasivinnel,hogy nagyon kiszárította az orrát.Most hétfön kapott utoljára orcseppet,lehetséges,hogy attól van,de ennyi nap után jön ki?
2011. szept. 25. 15:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hál istennek,ő nem igazán sokszor szokott beteg lenni.Most is kb. 5 napig folyt az orra,de nem vészesen,éjjel nem is zavarta.Most ilyan,mintha ki lenne szárdava az orra.De nem értem mitől,mert a nasivin csepp után kb.5 napra rá kezdett ilyen lenni.Kes utolsó,neked a gyermeked mindig horkolt,vagy csak mikor beteg volt?Ő idáig még csak egyszer horkolt így,mikor a sok orrcsepptől kiszáradt az orra.
2011. szept. 26. 11:25
 12/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Csak amikor beteg volt. A Tiéd jár bölcsibe? Az enyém sem volt beteg, csak miután elkezdte a bölcsit!
2011. szept. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nem jár bölcsibe
2011. szept. 26. 17:34
 14/15 anonim ***** válasza:
Ezt csak azért kérdeztem, mert a betegségek zöme majd azután jelentkezik, miután elkezdett közösségbe járni, a játszótér nem ilyen. Ne legyen így, de érdemes erre felkészülni, mert lehet, hogy Ti is olyanok lesztek, mint mi voltunk, hogy folyamatos orrdugulás, horkolás lesz, amikor elkezd járni közösségbe. Lehet, hogy a kislányod is hajlamos arra, hogy nagyon megduzzadjon betegség esetén az orrmandulája.
2011. szept. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hogy betegség esetén,azt értem,de ő utána kezdett el horkolni,mikor már négy napja nem volt semmi baja.Tegnap felhívtam a háziorvosunkat,és azt mondta,hogy biztos az orrcsepp miatt van.Fújjam sokszor neki sterimarral,remélem jó lesz,tegnap éjszaka már egy fokkal jobb volt.Lányaim ikrek,és ők akkor voltak betegek,mikor elkezdett jönni a foguk,a nyolc első foguk egyszerre jött.Most meg a rágófogakkal küszködünk.Már előre félek a szemfogaktól.
2011. szept. 27. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!