Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szégyenlem magam, hát milyen...

Szégyenlem magam, hát milyen egy anya (? ) vagyok én?

Figyelt kérdés

Kisfiam holtfáradtan ért ma haza az oviból,én meg nyúztam a gyógytornával amit csinálnia kell,szegényke próbálta csinálni,de annyira fáradt volt,hogy kétségbeesetten sírni kezdett,én meg csúnyán beszéltem vele emiatt,erre már ő is indulatosan válaszolt vissza.

Majd álombasírta magát az ölemben,annyira,de annyira sajnálom ami történt...


2011. szept. 19. 20:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
awww :( nekem tipikus családi életképnek hangzik (nem mindennapos életképnek ofkorsz), megesik az ilyen a legjobb családban is.
2011. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ÓÓ szegény! Hát, nem kellett volna de mindegy már. Én holnap bocsánatot kérnék tőle a történtek miatt, összepuszilgatnám és kérném, hogy ne haragudjon. Lesz még ilyen, nem vagy rossz anya csak emberből vagy és végülis jót akartál neki csak rosszul sült el. Semmi baj, ne problémázz ezen, különben Őt holnap már nem is fogja érdekelni.
2011. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Beteges,figyelemzavaros kisfiúról van szó...a szívem szakad meg érte,hogy hogyan tudtam ilyen lenni vele,mikor amúgy is annyira kiszolgáltatott,érzékenyebb.

Úgy akarta csinálni pedig...de nem ment neki,utálom magamat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. szept. 19. 20:54
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A gyógytornát gondolom a kisfiad érdekében kell végezni, erre gondolj mindig! Lehet, h ő fáradt volt, de nem nyúztad vele, hiszen ahhoz, h egészséges legyen, ez olyan 'muszáj' dolog, nyilván ezt ő még nem érti úgy.

Az indulatos beszédet lehet, h ki lehetett volna hagyni mindkét oldalról, de nem győzöm hangsúlyozni, a cél a fontos.

2011. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Csak folynak a könnyeim a gyermekem miatt,ha nekem sincs már türelmem hozzá,akkor hogyan várom,hogy másnak legyen.
2011. szept. 19. 20:56
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Milyen anya vagy? Ember, aki hibázik, aki néha kiborul, elveszíti a fejét. Különösen egy ilyen helyzetben.

Magyarázd el a fiadnak, hogy ember vagy, nem egyforma, nem mindig van türelmed.

A fiam (szintén beteg, szintén túl pár veszekedésen) most már mondja, anya hol hagytad a jómodorod, ha villog a szemem? És mondom, odakint. De megyek érte. És most már azt hiszem tudom kezelni az ilyen helyzeteket.


Nagyon-nagyon nehéz, ez a legnehezebb az anyaságban. De előfordul. Viszont tanulj belőle. Én ilyenkor elpakolom a cuccot, hagyjuk, rendben és tíz perc után már megy a dolog. Nem nyúzom, nem erőltetem. Próbálj kidolgozni egy módszert ezekre az esetekre is. Mert a torna nem maradhat el, emrt akkor holnap meg azért nem-de ez így sem jó.

2011. szept. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul ,nyugodj meg !
2011. szept. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem,hogy nálatok mi a probléma és ti milyen tornát csináltok,mennyi idős a gyermeked?


Talán ma ez tényleg az a fajta extrém fáradtság volt ami miatt hagyni kellett volna a tornát,hiszen 5 X kell hetente és a hétvégén is csinálhatjuk,például szombat reggel frissen kipihenten nagyon szépen dolgozott.

2011. szept. 19. 21:17
 9/15 A kérdező kommentje:

"Előfordul ,nyugodj meg !"


Nem lenne szabad előfordulnia ,annyira a kedvemben akar járni,annyira vágyja az elismerést,a szeretetet,ma is mikor picit beütöttem a kezem mikor bezártam a mosogatógépet,azonnal szaladt,hogy "anya nagyon szeretlek,igaz nincs nagy baj? "


Amúgy is rengeteg kudarc éri és akkor még én is???egy nulla vagyok,egy nagyon nagy nulla!

2011. szept. 19. 21:20
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Még gyötörheted magad de attól még előfordul !
2011. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!