Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tehetném jobbá kisfiam...

Hogyan tehetném jobbá kisfiam ovis éveit?

Figyelt kérdés
Sajnos minden reggel igazán keserves sírással kezdünk az oviban! Miért sír ennyire? Nagyon anyás, tudom, de senki nem sír ennyire. Alig tudja az óvónő kiszakítani az ölemből.
2011. szept. 19. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
szerezz egy barátot, akivel ovin kívül is játszik. és vigye a gyereket apa egy pár nap.
2011. szept. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mióta jár? Csak most kezdte?

Az enyém pár hete kezdte, egy hétig az ment, hogy órákig zokogott anya után. Aztán elkezdtük azt, hogy apa vitte reggel, meg persze sokat beszélgettünk róla. Most egy hete már nem sír egyáltalán, mosolyogva integet az apjának az oviból.

2011. szept. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Februárban kezdte, nem most és hiába viszi apa az sem segít! Barát is van akivel ovin kívül is játszik és semmi, mert az oviban mással játszik az a kisfiú. Énis ezeket a taktikákat próbálom alkalmazni, de hiába.... Nagyon el vagyok keseredve, ő az oviban sír én meg itthon! :(((
2011. szept. 19. 14:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!