Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel tudnám csillapítani 3...

Mivel tudnám csillapítani 3 éves kislányom fogfájását?

Figyelt kérdés
Cataflam cseppet már adtam neki, de folyamatosan fájlalja, és csak holnap reggel tudom fogászatra vinni. Segítsetek légyszi!!
2011. szept. 11. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
felhívnám az ügyeletet,hátha tudnak ötletet adni.
2011. szept. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fel megyünk szerintem mindenképpen. Felnőtt ügyelet van csak, de hátha nem vágnak ki.....
2011. szept. 11. 10:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Már csak emberségből sem hagynak talán egy gyereket szenvedni. Egyébként megkérdezhetem, hogy mi a baj a fogával?
2011. szept. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Voltunk, nagyon rendes volt a doktornő, de segíteni nem tudott sajnos. Cataflam cseppeket ajánlotta, és a Panadolt, holnap pedig szigorú fogorvos!!

Sajnos van egy nagy lyuk a rágó fogán, nem is vettük észre, csak most fájlalja nagyon.

2011. szept. 11. 11:33
 5/6 A kérdező kommentje:

Ma voltunk a háziorvosnál, ugyanis hajnalra 39.5 fokos láza lett és összehányta magát kétszer. Kiderült, hogy nem a foga volt a gond, hanem a füle. Felső légúti fertőzés okozta középfül gyulladás, meg ilyenek.

Rendbe tették a fülészeten, és most már alakul. Köszönöm a segítségeteket.

2011. szept. 12. 12:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2011. szept. 12. 13:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!