Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiamnak tegnap 39 fokos...

Kisfiamnak tegnap 39 fokos láza volt (sikerült csillapitani) és 2x hányt is?

Figyelt kérdés

Ma nem volt már lázas de ma is hányt 1x.Néha köhécsel,de nincs kimondottan megfázásos tünete(orrfolyás stb) és olyan mintha a hasa is fájna(ezt mondja).

Dokihoz holnap viszem.Hasmenés egyelőre nincs.

Ez vírusos betegség lehet?Van most valakinek hasonló?


2011. máj. 1. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Bár kicsit megkésve, de ugyanezekkel a tünetekkel vittem orvoshoz kedden.Első alkalommal nem írt neki semmit, majd csütörtökön már azt mondtam nem normális ez a magas láz. Visszavittem , és kiderült tüszős mandulagyulladása van.És kötőhártya gyulladás is kialakult.

Előző hétvégén fájlalta a pocakját,ennyi előjele volt,bár nem gondolom,hogy ez a tüszős mandulagyulladástól volt.

Kíváncsi lennék, nektek,hogy alakult, mit mondott az orvos és milyen gyógyszereket kapott a kisfiad.?

Jobbulást kívánok neki.

2011. máj. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ.:)

Nekünk is mandulagyulladást mondott a doki,köhögésre kanalasat és a gyulladásra Cataflamot irt fel.Láza hála istennek nem volt hétfő óta,de ez a Cataflam miatt van szerintem,mert az csillapitja a lázat is(eddig Nurofen kúpot adtam neki).

Most már jól van (kopp-kopp),de eléggé megszenvedte szegényke.

Majd 1 hétig tartott a gyógyulás,ez sok ha azt veszem eddig átlag 3 napot volt beteg ha bármit elkapott.:S

Rossz hír,hogy most én illetve anyukám lett beteg:(

A férjem már gyógyulóban szerencsére :)

Állitólag vírus van és sokan elkapják.

Jobbulást Nektek is,és minden jót:)

Majd ird meg hogy vagytok.

2011. máj. 7. 21:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!