Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves gyereked meddig tud...

4 éves gyereked meddig tud elszámolni? Kb. hány színt ismer?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 13:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Akkor valóban jó logikája lehet:)

Az én kisfiamnak meg kell számolja, ránézésre nem tudja, hogy hány tárgy van az adott képen.A betűk után nem érdeklődött még, én pedig nem is mondom neki.

Innen is látszik, hogy nemcsak mi felnőttek, de a gyerekeink sem egyformák.

2011. szept. 6. 14:55
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam most négy éves, bármeddig elszámol, felismeri már a négyjegyű számokat is, tehát érti az alaplogikáját is, nem csak annyit tud, hogy megjegyzi a számokat sorrendben. A boltokban már ismernek minket, a kisfiam előbb mondja a pénztárnál a végösszeget, mint a pénztáros. :-)

Sokan csodálkoznak ezen, én nem csinálok belőle nagy ügyet, ez érdekli már 2,5 éves kora óta, fokozatosan egyre több számot ismer és felismer. Nem tanítottam, de amikor kérdezett, válaszoltam.

2011. szept. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!