Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek 2-3-4 éves gyereke van...

Akinek 2-3-4 éves gyereke van és még jóidőben SEM viszi ki a levegőre az mit csinál egész nap odabent a lakásban?

Figyelt kérdés
Nem bolondul meg a gyermek odabent? Az én 2 gyerekemmel van valami baj talán, hogy idebent nem tudom egész álló nap lefoglalni őket?
2011. szept. 6. 08:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szereintem ilyen nincsen.
2011. szept. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Hát jópár ismerősöm van aki szinte alig mozdul ki a gyerekkel, ha hideg van azért ha meleg van azért, ha fúj a szél azért stb.

És csak kíváncsi vagyok mivel kötik le odabent a gyerkőcöt.

2011. szept. 6. 08:23
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom a gyerek nézi a TV-t, ha anyu ennyire lusta
2011. szept. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Na hát ezt mondta az egyikük -akikkel még úgy jobban jóban vagyunk, így rá mertem kérdezni-hogy vannak kedvenc meséi és azt nézi, na de egész nap? Vagy hogy?
2011. szept. 6. 08:26
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én 11 és 9 éveseim is meggajdulnak,ha nem tudnak kint mozogni. Az ötévesem pedig nagyon igényli, hogy kint játszhasson a barátjával. Ha nem tudunk kimenni, akkor egy idő után rosszalkodni kezdenek. Sőt a pici öt hónaposom is megszokta, hogy délután nagyot levegőzünk. Amíg a nagyok mászókáznak, ő pokrócon kúszik ide-oda, igyekszik kicselezni , hogy a fűben hempereghessen. Ismerek olyan családot, ahol a kislány 10 éves és csak hétvégén van kint, akkor is a nagyszülőkkel. Egy barátja van, az is a szülők által választott barátnő. Így otthon ha akarna sem tudna mással játszani. Suliban agresszíven játszik, zsarnokoskodik, ha játszik vele valaki, azt a tulajdonának tekinti.Gyakran szít ellentétet a lányok között.
2011. szept. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Otthon pedig ha nincs barátnő, gépezik.
2011. szept. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hát igen :(( elég szörnyű lehet szegény kislánynak...:(

a gpezés azért gondolom még 2-3-4 évesekre nem jellemző...szóval akkor marad a tévé??

2011. szept. 6. 08:34
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy TV-t néznek. De ha az anyuka nem kívánja a kint létet és eleve így szoktatja a gyereket, akkor ő se fogja majd igényelni. Szerintem az én kislányom is azért levegő függő, mert én az vagyok. Apró kora óta mentünk minden fele. Azon az elven vagyok, hogy azért vannak a ruhák, hogy felöltözzünk, védjük magunkat az időjárástól. Sokszor mondanak szívtelennek illetve bolondnak, amikor kisebb esőben vagy eső után fel a gumicsizma meg az esőkabát és sétálni megyünk. Ilyenkor minden pocsolyát megnéz, beletapicskol. Külön élmény számára az esernyős séta. Szerintem semmivel sem egyszerűbb valamit autóval elintézni (ha egyébként sétával megközelíthető távolságban van) mire bekötöm a gyereket, parkolót keresek meg minden nyavalya, addigra sétálva is odaérünk. Összekötve a kellemest a hasznossal mindent elintézünk, játszunk, tanuljuk a közlekedést és levegőn vagyunk.
2011. szept. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igen ezt én is így gondolom, hogy a szülő igényétől is függ.Én is levegő függő vagyok:)) ha egy nap nem vagyok/voltam kint már gyerekkoromban is, rosszul éreztem magam.Így természetes volt hogy a gyerekeket is viszem ki, hacsak nem vihar van.

Csak érdekelne hogy odabent ilyen korú gyerekkel mit csinálnak mások-

2011. szept. 6. 08:47
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
8.26 Mintha a volt sógornőmről írtál volna, csak az ő lánya 7 éves. Akkora sz@rkeverő. Semmit de semmit nem csinálhat ami neki jó lenne csak edzésekre viszik el de azok sem csoportosak hanem inkább magán jellegűek, nehogy már szegény gyerek gyerekek között legyen.
2011. szept. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!