Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi ideig adhatom a 2 és 4...

Mennyi ideig adhatom a 2 és 4 éves gyerekemnek a Béres cseppet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 06:34
 1/5 anonim ***** válasza:
14%

Én nem tömném semmivel sem, hagy alakuljon ki magától az immunja ennek semmi értelme és csak a Béresnek telik a zsebe mert nem olyan jó mint ahogy mondják.

Mi annak idején kaptunk zsíros kenyeret (kacsa zsírral) szőlővel és jóízűen megettük :D ez az ami kell egy gyereknek nem ilyenek, én nem adnák neki az 100! ellenzem.

2011. szept. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
két három hónap után érdemes egy hónap szünetet tartani.
2011. szept. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első! Nem az volt a kérdés, hogy adja-e, hanem, hogy mennyi ideig adja.

Hogy mennyire úúúúúúúúúúútálom már, hogy itt sokan osztják az észt, persze itt lehet, mert "látatlanba" lehet nagyszájúnak lenni.


Kedves Kérdező!

Az én gyerekeim is 2, és 4 évesek. Ők szeptembertől, április elejéig kapják.

Tavaly a Cebion multit kapták, egész télen betegek voltak, pedig ez nem jellemző nálunk, már teljesen kétségbe estem.

Ezt viszont sokan dicsérik, remélem ez jó lesz.

2011. szept. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én adtam béres cseppet kisfiamnak, mert beteges volt.

Megnövelte az étvágyát, pirinyó náthát sem kapott el múlt télen. 5 hónapig adtam.


Lehet váltogatni az ilyen szereket 3-4 hónapig Béres, utána 3-4 hónapig vitacolan...stb.


Esetleg védőnőt kérdezd meg, hátha ő is tud javasolni vmi jót.

2011. szept. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

A Nagyokos válaszolónak csak annyit, hogy a 4 éves kislányom tavasszal elkapott egy vírust, amiből tüdőgyulladás lett és még megtámadta a fülét, szemét stb., így kórházba kerültünk, de úgy, hogy 3 napig infúziózták és még felülni sem volt ereje. A vérképe pedig a lehető legrosszabb volt. Akkor ajánlották a Bérest az orvosok is, ami két hét alatt visszaállította a vérképét a legjobbra. Na akkor döntöttem el, hogy máskor is fogom adni.

Nyáron nem adtam, de mivel újra itt van az ovi, bölcsi, meg szeretném óvni őket amennyire lehet a betegségektől, nem szeretném újból átélni, azt a kórházi időszakot. Csak azt nem tudtam mennyi ideig lehet adni. Még egyszer köszi!

2011. szept. 5. 04:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!