Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik hétfőn kezdik a bölcsit,...

Akik hétfőn kezdik a bölcsit, izgultok már? Mennyi idős a gyerkőc?

Figyelt kérdés

Én várom picit, de azért bennem van a para, pedig már több hónapja beszélünk a bölcsiről. Ha látja a buszról mindig menne vagy ott sétálunk el előtte akkor is mondja, hogy menjünk be! Remélem ilyen lelkes lesz jövő héten is! :-)

Ja, Lányom 8-án lesz 2 éves.


2011. szept. 1. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:

A fiam júliusban volt kettő, és hétfőn megyünk:)

Már jó párszor voltunk bent, hogy szokja a környezetet, eddig imádta, haza se akart jönni:) Tartok tőle, hogy engem fog jobban megviselni:D

2011. szept. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Remélem nálunk is így lesz! Inkább nekem legyen "rossz", mint neki! Mi is voltunk párszor, de már 1,5 hónapja nem, pedig jó lett volna hetente bejárni picit...
2011. szept. 1. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!