Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy vegyem rá 2 éves fiamat...

Hogy vegyem rá 2 éves fiamat hogy egyedül aludjon el? A Tiétek hogy alszik?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Az én tesóm most lesz 11éves és még az anyámmal alszik ..
2011. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vacsi, fürdés után zenét hallgatunk, összebújunk kicsit, énekelünk majd megkapja a cumisüvegét és beteszem a kiságyba. akkor megyek be hozzá ha sír, ez elég ritka szerencsére. van, hogy még fél óráig is dumál a macijával:)

1 éve így alszik el

2011. aug. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én fokozatosan szoktattam le "magamról".

Sokáig pihenőszékben ringattuk, ha elaludt betettük az ágyába.

Aztán nem ringattuk, csak betettük az ágyába, de simogattuk.

Aztán nem simogattuk, csak a hátára tettük a kezünket.

Aztán a kezünket sem tettük oda, csak ültünk mellette a földön.

Később már nem a földön ültünk, hanem a kanapén a szobájában.

Végül a kanapén sem, hanem az ajtóban állva.

És ma már az ajtóba sem kell állni. Lefektetem, betakarom, jó éjt és kijövök.

Szóval fokozatosan.

Én mindig azt mondtam, nagyfiú vagy már, nem kell ringatni/simogatni/melletted ülni/ajtóban állni.

Sok sikert!

2011. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mesét olvasok, és bent maradok vele amíg el nem alszik. 1,5 éves korától egyedül aludt el, utána jött a bölcsi 2 évesen, azóta újra altatom. Engem nem zavar, imádom nézni ahogy lecsukódik a kis szeme. Van, hogy kimegyek még másik mesekönyvért, mondom neki, hogy mindjárt behozom amit kért, addig aludjon. Ha nem hív, akkor nem megyek vissza. Már 2x aludt így el. Most 2,5 éves.
2011. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!