Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitol lehet, hogy 2 evesemnek...

Mitol lehet, hogy 2 evesemnek par napja napi egy, de higabb, majdnem habos, kicsit buzos a szeklete, de semmi mas tunete nincs?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 06:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már el is múlt közben.

Az én 4 évesemnek is volt ilyenje én arra jutottam, hogy a Balaton + kerti medence kombó ártott meg neki. Kapott probiotikumot és 2 nap alatt rendbe jött. Ha más baja nincs érdemes kipróbálni ezt, de ha 1 hét után sem múlik akkor azért szerintem menjetek dokihoz, mert vannak olyan bakteriális fertőzések amik ilyet okozhatnak. Barátnőm kisfiának pl volt olyan fertőzése ami napi 1-2 kávészínű habos székletet okozott, de hosszú ideig. ott antibiotikum kellett végül.

2011. aug. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!