Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi előnye származik az óvónéni...

Mi előnye származik az óvónéniknek abból, ha célozgatnak arra, hogy a GYED-es anyák délben vigyék haza a gyereket?

Figyelt kérdés
Tavaly hazahordtam délben,lassan megyek vissza dolgozni a kicsi pedig bölcsis lesz.Én azért nem fogom hazavinni délben az ovist,mert tőlünk 20 km-re lévő városban lévő oviból a falunk által biztosított ovis busszal hozzák haza délután 4.kor a gyerekeket és sajnos nekünk még az is számít anyagilag,hogy 1X fordulok az oviba oda-vissza összesen kb 40 km-t,vagy pedig 2x fordulok,ha biztosítja a falunk a hazahozó buszt akkor igénybe veszem,persze az óvónénik húzzák a szájukat...gondolom szívesen beszállnának az üzemanyagköltségünkbe :-/,ugyanis a déli órákban egyáltalán nincsen közlekedés a falunk és a város között ahol az ovi van.
2011. aug. 25. 21:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%
Semmi kozuk hozza.
2011. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Délután kevesebb gyerekre kell felügyelniük. Ennyi.
2011. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%
Nálunk is szóltak.Azt mondták hogy kevesebb ágy van,de ez nem az én gondom.
2011. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%
Csupán azért, mert azt hiszik, hogy a gyedes anyuka egész nap otthon ül, ezáltal ráér ő foglalkozni a saját gyerekével, minek foglalkozzanak ők vele. Hagyd figyelmen kívül, kárt nem okoz a gyereknek, ha +4óár az oviban van.
2011. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%

mert próbálják megfogni a munka könnyebbik végét (magyarán minél kevesebbre "vigyázni" délután)


plusz ahogy előttem is írták, tényleg így van, azt hiszik, hogy GYED-es anyukák csak a tenyerüket pirítják egész nap...

2011. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Az óvónéni mikor bementem leegyeztetni a kezdést ennyit mondott

" Lehet majd jönni idén is délben a Gáborkáért".

2011. aug. 25. 22:01
 7/20 anonim ***** válasza:
36%
Ne foglalkozz vele! Nehogy már!!!! :) Csináld úgy ahogy neked megfelelő. Ők ezért kapják a fizetésüket, ami igaz h nagyon kevés, de ez nem a te hibád v gondod!
2011. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Mégis mit mondhat az ember egy ilyen célzásra...


Sosem konkrétan mondják a dolgokat,hanem körbeírják,rávezetnek...

2011. aug. 25. 22:10
 9/20 anonim ***** válasza:
52%
Ne foglalkoz velük nem tudod megoldani akkor nem megy ők meg huzzák a szájukat majd úgymaradnak.
2011. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
40%

Csupán azért, mert azt hiszik, hogy a gyedes anyuka egész nap otthon ül, ezáltal ráér ő foglalkozni a saját gyerekével


Ez tetszik, saját magadnak mondassz ellent. Talán nem azért szülted, hogy foglakozz vele?! A lelkiismeretfurdalás elvinne, ha otthon lennék a kicsivel, a nagy meg 4ig oviban lenne. Lusta szülők!!!

2011. aug. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!