Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiunk beütötte a fogát,...

Kisfiunk beütötte a fogát, elmozdult és nagyon fájtatja. Alig beszél, nem eszik, nem iszik. Mennyi idő míg kevésbé lesz érzékeny neki?

Figyelt kérdés
Két nap múlva indulnánk nyaralni, szerintetek addig javul a helyzet?
2011. aug. 23. 20:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
22:13mas vagyok. A kórházban nem csináltak a fiammal semmit. Megvizsgálták, hogy nincs-e komolyabb baja, és kész. Figyeljem, nem lesz-e hányás, ami agyrázkódásra utalhat. A fogával sem csináltak semmit, majd kijön vissza. Ki is jött. Kicsit megijedtem, mert akkor a szemfoga még nem volt kint, és a 2. metsző és a kisörlő nyomódott vissza, az ínye meg pont a szemfognál repedt fel. Izgultam, hogy milyen lesz a szemfoga, hogy fog kijönni, de nem volt vele gond, 1 hete kijött.
2011. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
2 éves a Kisfiam és a múlt héten fejelte le a járólapot hátrébb nyomódót az egyik metszőfoga és a szemfoga is. az első nap nagyon fájlalta csak pépeset kapott enni szívószállal ivott, másnap reggel csak a fogmosáskor fájlalta utána már nem, azért pépeset adtam Neki enni. Harmadik napra kutya baja nem volt :).
2011. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Sárkányfűárús válasza:
Nálunk kb 3-4 nap alatt rendbejött a dolog..egy idő után visszarögzült az eredeti állapotba...kemények ezek a kisgyerekek...:D
2011. aug. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat. Szerencsére ma már szívószállal elfogadott valamiket (nem mindent), de ha beszélni próbált még mindig elsírta magát, mert hozzáért a nyelvecskéjével így a nyeléstől és a beszéléstől is fél.
2011. aug. 24. 22:34
 15/19 anonim ***** válasza:

Mi ugyanúgy jártunk, mint a tegnap 22:13, csak az én kisfiam 20 hónapos volt és 4 foga nyomódott vissza. (Írtam is ki kérdést, és ő válaszolt, onnan ismertem meg a sztorit.)


1 hónapja történt a baleset, Dologéllel kellett kenegetni az ínyét, mikor jobban fájlalta. Kb. 3 nap után rájött, hogy oldalt kell rágnia. Már szinte teljesen rendbejött, de még mindig érzékeny neki. Pontosabban most már viszket. Szóval helyre fog jönni, de az ínynek több idő kell majd (Reméltem, túloz a doki, de sajna nem.)

2011. aug. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Mielőbbi gyógyulást kívánok nektek. Mi még nem tudunk hozzáréni az ínyéhez sem mert érzékeny neki. A fogmosás miatt aggódom, írta az egyik hozzászóló, hogy ők próbálták mosni a gyerek fogát. Na ezt én még nem merem bevállalni, remélem azért pár nap múlva már nálunk is zöld út lesz.
2011. aug. 25. 07:01
 17/19 anonim ***** válasza:
köszi a választ!
2011. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Most már egyre jobban van, már nem csak szívószállal evett, hanem pépeset kiskanállal, szóval nem marad el a nyaralás :-)
2011. aug. 25. 23:21
 19/19 Disi ***** válasza:
Szia! Megkérdezhetem hogy mennyi idő alatt jött rendbe a kisfiad? Az én kislányom ma "harapott" rá a lépcsőre, cumiból tejcsit iszik, ropit is (azt oldalt rágja), magában egy kis tésztát, kanállal nem hajlandó, úgy fáj neki :(
2013. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!