Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak szerepjátékot játszik -...

Csak szerepjátékot játszik - nem baj ez?

Figyelt kérdés
3 és fél éves fiamat nem érdeklik a kirakók, az építők, az autózás, semmi funkcionális játék, illetve persze kell neki a polcról, de miután odaadom, egy-egy autó, vagy a kirakós kockái, vagy az építő cső elemei egyből valami karakterré változnak valamelyik meséjéből, vagy akármi figurává, és történeteket játszik el velük. A játszótéren mikor nincsen ott más gyerek, egy idő után leáll a csúszdázással mászókázással, és kövekkel, botokkal csinálja amit már leírtam. Rajzolni még nem tud így konkrétan semmit, de nem is jó ha jól tudom, ha sablonrajzokat tanítok neki, szóval hagyom hadd firkáljon, azt szereti. Gyurmázni se hajlandó egyedül, de imádja ha én csinálok neki belőle amit kér, és azzal utána szintén szerepjáték. Ja még vmi, ha esetleg építőzünk, és nem kezd el rögtön figurázni vele, én építek mert ő nem akar, viszont mindent szétszed amit csinálok, nemhogy továbbépítené. Van még valaki így?
2011. aug. 23. 15:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm válaszod,érdekes olvasmány volt.Melyik szakmai honlapról való és ki írta ezeket? Nem konkrét névre vagyok kíváncsi,hanem hogy gyermekpszichológus vagy kicsoda?
2012. nov. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
a honlap pontos címére nem emlékszem, évekkel ezelőtt megszűnt. Óvodapedagógus írta gyerekpszichológus könyve alapján.
2012. nov. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!