Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ma lesz a oviban az első...

Ma lesz a oviban az első szülői. Mire számítsak milyen hosszú szokott lenni?

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem,mert van egy kis babám is és még nem szívesen hagyom hosszú időre mással,pláne nem 5után amikor már nyűgösebb szokott lenni.
2011. aug. 22. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is gratulálok, hogy baba mellett felvették a nagy gyerkőcöt!

Én nem biztos hogy elmennék ilyen helyzetben, meg lehet tudni a fontos infókat más anyukáktól is. De ha elmész, le is léphetsz előbb (Valakinek elkéred az elérhetőségét).


Ovija válogatja, hogy milyen hosszú lehet, szerintem minimum egy óra, de 2-2,5 is lehet, vagy még...

A vezető összeszedettségén sok múlik, meg hogy mennyi kérdés van.

2011. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi!


mivel első szülői,-így nem szeretném kihagyni,mert gondolom sok fontos dolgot elmondanak.

de lehet,hogy leszek olyan pofátlan hogy 1óra múlva lelépek.

2011. aug. 22. 14:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért írtam, mert én sem voltam anno az első szülőin, és túléltük. :o)

(A lányom mivel szeptemberi, csak októberben kezdte az ovit, így mi egyszerűen lemaradtunk róla)

Készséges volt mindenki, minden szép sorban kiderült...


Jó ovizást!

2011. aug. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Küldd el a férjedet!!!!

Nálunk az első évben a férjem járt szülőire, és 90%-ban ő hozta-vitte a gyereket, mert én ugyanúgy mint Te, a kicsivel voltam otthon.

2011. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elmondják a szabályokat és az elvárásokat, a nevelési év rendjét és menetét. A szülők megbeszélik a csoportpénzt.
2011. aug. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem bölcsis szülői volt pár hete. 2.5 órás volt.
2011. aug. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!