Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi található alsós gyereked...

Mi található alsós gyereked íróasztalán?

Figyelt kérdés

Lányom most lesz elsős és kíváncsi vagyok,hogy kinek mi található rajta.Az íróasztalunk már megvan,eddig én használtam,de most át szeretném neki rendezni,ezért érdekelne.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. aug. 6. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ceruzatartó, zsírktéta és egyebek kis kosárban, notesz, lámpa.

+ monitor :) de ő már nagy :)

A többi dolog a fiókban.

2011. aug. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egi (törpehöri) akváriuma :-)))a lányomén (most megy 4ikbe)

a fiamén a pc (ö most lesz elsős :-))


megvettem de nem használják mert nem hoznak haza leckét

a verstanuláshoz meg nem kell asztal


amikor megvettem nekik tettem rá kislámpát ceruza és papír tartót könyöklőt naptárt órarendet tűztem fel a falra


elsőben még nem adnak fel sok leckét sőt nálunk nem is volt talán ha 3-4 rövid verset kellet otthon megtanulni

2011. aug. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kupi:-))

Igaz az enyém már negyediekes múlt, de általában 2 havonként rendrakásra kell rávennem, amikor egy halott orosz katonát is találnál rajta

Az utolsó pont tegnap volt:-))

2011. aug. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam is most lesz elsős,az asztalát minden este rendbe teszem,mert naponta telerajzol ezer lapot.

Az asztalán elméletileg csak ceruzatartó van,lámpa és egy doboz a dolgainak(ragasztó,olló,hegyező,radír).

Ő is iskolaotthonos suliba fog járni,így nem is lesz más rajta,mert csak pénteken kell hazahozni a cuccait.

2011. aug. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy asztali lámpa, egy mini földgömb, ceruzatartó, egy asztali naptár, a többi a fiókokba, a falon az asztal felett egy nagy parafatábla, ezen rászúrva majd az órarend, és a kis rajzai.
2011. aug. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!