Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A három napos láz tarthat két...

A három napos láz tarthat két napig?

Figyelt kérdés
Kislányomnak két napig nagyon magas, 39 feletti láza volt. Általában estére ment fel ennyire, de nap közben is 38 körül mozgott. Közben a szája körül megjelentek apró piros pöttyök is, amik kb két nap alatt elmúltak. Lehetett ez a három napos láz?
2011. aug. 2. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
lehetséges,nálunk is 2 napig tartott,de egész nap 40 körüli lázzal amit max 38-5re tudtam levinni,mivel teljesen tünetmentes volt igy a doki szerint a 3 napos láz volt nála
2011. aug. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálunk is, nekünk is azt mondta a doki, hogy ez a 3 napos láz. Már előtte nap is látszott rajta, hogy valami nem oké, de még nem volt láza.
2011. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, nálunk is ez volt, mint az utolsó válaszolónál! Látszott rajta hogy valami nem oké, meg mintha kicsit melegebb lett volna, de nem tűnt betegnek!
2011. aug. 2. 13:31
 4/4 anonim ***** válasza:

nálunk is fura volt, egyik reggel lázasan ébredt a kisfiam és két napon keresztül lázas volt. Nem volt túl magas, 38,2-3nál mindig sikerült elcsípni. Egyszer szaladt fel hirtelen, pár perc alatt 38,9-re. Semmi más tünete nem volt, még a hangulata is csak az első napon volt rosszabb, mint máskor, de nem volt elesett, bággyadt. Akkor volt a legvirgoncabb, mikor 38,9-re felszaladt neki.

3. nap tudtam elvinni dokihoz, mert előző napokban hétvége volt. Megvizsgálta, azt mondta, egy nagyon picit piros a torka. Nem írt antibiotikumot se. aznap, azaz a 3. napon már csak enyhe hőemelkedése volt, 37,2 körüli.

a doki ugyan nem mondta a három napos lázat, csak annyit, talán a torka miatt lázas....viszont a 4. napon pöttyös lett a hasa, kicsit a háta is, és a szája körül is kijött pár pöttyöcske. 5. napra ezek is elmúltak.


Szóval nem tudom....lehet, hogy 3 napos láz volt.


A lányomnak masszívan magas láza volt 3 napig, 4-5. napon pöttyös volt, nála egyértelmű volt. De most a kisfiamnál bizonytalan vagyok én is, az volt-e. mindenesetre jó lenne már túllenni rajta, nemsoká 2 éves.

2011. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!