Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rengeteget puszilgatom 1 éves...

Rengeteget puszilgatom 1 éves kislányomat - normális? : - )

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom megállni, hogy ne rágcsáljam meg - játszás közben, vagy csak úgy bármikor. Egy nap nem tudom hány tíz/száz puszit kaphat...:) Férjem szerint már túlzás...:-)


Egyedül vagyok ilyen?


2011. júl. 28. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, én is imádom puszilgatni nagyon. Most tedd meg, mert ha nagyobb lesz akkor már lehet nem fogja megengedni, aztán meg jön a ciki korszak.
2011. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%

neked lehet jó, neki nem .

legalábbis később, mert annyira megfogja szokni hogy puszilgatod, hogy már nem bír majd meglenni a csókjaid nélkül.

tudod a jóból árt a sok ! :)

2011. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért is baj az, ha az ember kimutatja az érzelmeit? Ha ő élvezi, engedi, puszilgasd, amennyit csak lehet! Olyan gyorsan felnőnek, akkor már úgysem lehet (mondom én, 3 kamasz mellett!). Én is puszilgatom a picit (3 éves) és régen puszilgattam a nagyokat is... Elmondhatom, ne szoktak hozzá, nem lettek "puszi-függők" :) Mind a 3 kiegyensúlyozott, normális kamasz, akik mindig emlegetik, milyen jó volt, mikor még ők is kicsik voltak... Ők is puszilgatják, szeretgetik a húgukat... Lehet, hogy ez fertőző ?:D

Én inkább kimutatom az érzelmeimet, minthogy magamba fojtsam... szerintem ez sokkal jobb így és egyáltalán nem szégyen, pláne nem káros.

2011. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

én is ezt csinálom a 2 éves kisfiammal még mindig :) annyira imádom minden porcikáját :))

nem gondolom hogy ez baj lenne

2011. júl. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a mi családunk is puszilgatós.Én agyon puszlom a gyerkőcöket, de anyum is.
2011. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nálunk ugyanaz a helyzet mint az utolsónál, tesóm, anyukám és én vagyunk a nagy puszilgatósok :) egy éves a kislányom
2011. júl. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, a mi családunk is ilyen. A fiam apjáéknál(már nem a párom) meg teljesen ellentétes, érzelemmentes a család. Pl. az apai nagyanyja 4 hónaposan látta utoljára, és addig sem fogta meg egyetlen egyszer sem, nemhogy megpuszilta volna. Na szerintem ez a nem normális.
2011. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az a jó, ha kitudod mutatni a szeretetedet iránta.
2011. júl. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor jó. :) Nálunk is a férjem családja az, ahol ez nem (volt) szokás, biztos azért is furcsa neki...
2011. júl. 29. 07:58
 10/11 anonim ***** válasza:
22 hónapos a fiam, állandó jelleggel puszilgatom. Még tűri. :D
2011. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!