Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen puzzléval játszik...

Milyen puzzléval játszik szívesen2.5 évesed? Könnyen kitudja rakni? Hogyan tanítottad?

Figyelt kérdés
fiam nagyon szereti a puzzlékat.De 6 nál nagyobbak nem boldogul,a 6-ost is pici segítséggel rakja ki.szereti rakosgatni de ha 2,3 próbálgatás után nem találja a helyét,elkeseredik.nálatok hogy megy ez a játék?nincs összehasonlítási alapom,csak egy 6 hónappal idősebb kisfiú aki már piciket is simán kirakja.
2011. júl. 28. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Főleg olyanokkal, hogy a nagy lapból (papír vagy fa) lukszerűen ki vannak vágva a kis képek, tehát nem a klasszikus, ahol kis darabokból áll össze az egész kép. De nem tanítottam sehogy, szerintem ebben a korban semmit nem érnek a kimerítő magyarázatok. Látja, hogy rakod ki, de magától is rájön semmi perc alatt.
2011. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is csak a lyukszerűen kivágott képeket tudja kirakni, a hagyományos puzzle-val egyáltalán nem boldogul. Nem is erőltetem, elraktam, rá is van írva, hogy 3 éves kortól.
2011. júl. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.akkor én sem foglalkozom vele annyira,de látom rajta mennyire szeretné.majd rá jön magától.
2011. júl. 28. 21:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ezért eltettem egy időre a puzzle-t.Van neki olyan,hogy a nagy pacihoz kell megkeresni a picijét meg,hogy milyen házba laknak.Ez több állatból van és ugy kell egymáshoz rakni mint a Puzzel-t.Ez már megy neki nem idegeskedik,majd egy 2 hónap mulva elöveszem neki a rendes puzzel-t.
2011. júl. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!