Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3. szülinapi ajándék kislánynak?

3. szülinapi ajándék kislánynak?

Figyelt kérdés

Pár ezer ft-unk van rá, gyakorlatilag mindenféle játéka van már (millió készségfejlesztő, meg kreatív cucc is), és én teljesen ötlettelen vagyok.


Szerintetek hülyeség, ha nem játékot veszünk, hanem ruhafélét? Ebben a korban már nem növik ki olyan gyorsan, nem? Valami hercegnős vagy pónis cuccnak biztos örülne, nem?


2011. júl. 24. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 3 éves, és pónis dolgok minden mennyiséggel jöhetnek neki. :) Na meg Dora, a felfedező.
2011. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szija. Szerintem a ruhák jo ajándékok lennének :) A hercegnős cuccok mindig be vállnak. Ilyen korban már esetleg hercegnős dvd filmet is ajánlok :)
2011. júl. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Könyvet vagy ruhát, bár a ruhát tapasztalatom szerint 2-3 hónap alatt kinövik:) De végül is ha nyári ruhát veszel neki az még ebben a másfél hónapban biztosan jó lesz. De lehet jobban örülnének már őszi ruhának. Kérdezd meg a szülőket
2011. júl. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!