Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek hány éves korban...

Szerintetek hány éves korban kell megtanulnia egy gyereknek bekötnie a cipőjét?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 12:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Általában 5 évesen.

Viszont sokan hátráltatják ezt azzal a megoldással, hogy tépőzáras vagy cipzáros cipőt vesznek a gyereknek.

óvónéni lánya

2011. júl. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
26%
Óvónéni lányaként tudhatnád, hogy az óvónők szólnak érte, ha kötni nem tudó gyerek fűzős cipőben van, mert kicsit fárasztó lenne nekik állandóan cipőt kötözni.
2011. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Mire iskolába megy illik megtaunulni. Többek között azért, mert egy tanárnő nem fogja azzal tölteni az idejét, hogy beköti a gyerek cipőjét. Ha nem tudja, akkor nem jut ki az udvarra.

Az óvódában pedig bekötik a gyerekek cipőfűzőjét, akkor is, ha 25-nek kell!!!

Óvónéni.

2011. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Az 5,5 éves fiam óvodájában 1 nap után hazaküldették velem a benti fűzős cipőjét, hogy majd akkor vigyek neki fűzős cipőt, ha megtanult cipőt kötni. Pedig ő csak 1 gyerek, és senkinek nincs jelenleg fűzős cipője a középső csoportban emiatt, mert nem én voltam az egyedüli anyuka, akivel elvitették.29N
2011. júl. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is szóltak az oviban, hogy csak akkor adjunk rá fűzős cipőt, ha meg tudja kötni
2011. júl. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó két válasz elég lehangoló, én emlékszem, hogy amikor még én jártam oviba (igaz, hogy kb 25 éve volt) mindig mutatták az ovónénik azoknak akik nem tudták és be is kötötték, sőt volt, hogy kellett vinni fűzőset és közösen tanították a gyerekeknek hogyan kell cipőt kötni, talán nagycsoportban. :(
2011. júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, itt nem szólnak érte az óvónők, ha fűzős cipőbe megy...

óvónő lánya voltam

2011. júl. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
100%
Óvónéni vagyok:) Igen, nagycsoportra meg kellene tanulniuk, tanítjuk is nekik, de a mai csoportlétszámokat figyelembe véve ( 30-35)bizony gyakorolni is kellene otthon...Ugye nem gondolja senki komolyan, hogy 35 gyerek cipőjét bekötve jutunk ki az udvarra? Nem azért mert lusta vagyok hajolni, de képzeljétek el, ez mennyi idő, ezalatt játszhatnának az udvaron, és nem kimelegedve kínlódnának a csöppnyi öltözőben:)Igen, praktikus a tépőzáras!!!
2011. júl. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is ovis koromban tanultam meg, de nem kellett sokáig tanítgatni, és utálni se utáltam, max azt, ha folyton kikötölődött :)
2011. júl. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
100%
5-7 éves korában, hogy ne legyen belőle baj a suliban. de többen már oviba megtanulják, mert oda is kell váltócipő...:) öcsém 6 éves és most tanulta meg.
2011. júl. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!