Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idös koráig mostátok...

Mennyi idös koráig mostátok külön a gyermek ruháit?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 11:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Egy percig se. Nem is értettem miért kellene.
2011. júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
nem mostam külön. Ha foltos lett, a foltot kimostam azonnal, de a ruhát együtt a mieinkkel. Nem a bányában dolgozunk, hogy ne lehessen egybemosni a lehányt/bukott babaruhát a mieinkkel. Szerintem vegyél érzékeny bőre való mosógélt, öblítőt, és most egybe a ruhákat.
2011. júl. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%

Semeddig.

Se a nagynál, se a kicsinél.

Folyékony mosószer vagy mosószóda, öblítőt nem használok, csak ha mosószódával moskok, akkor illóolajat.

nem vasalok.

Így is megy a mosógép elég sokat.

2011. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

előző

ez csak a mai kor hülye divatja, 30-40 évvel ezelőtt anyám sem mosott ránk külön

2011. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
én külön mosom. Még nem tudom meddig, ez majd adja magát. Nem azért mert baja lesz az egybemosástól, egész egyszerüen így esik kézre, meg az ö ruháit gyakrabban mosom mint a miénket. Külön szennyestartója is van. Szokás kérdése szerintem, akármikor egybe moshatod ha úgy gondolod.:)
2011. júl. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%
Én sem mosom külön a ruhácskáit, már csakazért sem, mert mire egy mosásra való összejönne sok nap eltelne, félig rakattal meg nem túl gazdaságos mosni... vettem sensitive öblítőt, és kész - na és persze nem az erősen szennyezett ruhákkal mosom együtt( gondolok itt a kerti munkás ruhákra, vagy a párom munkás ruháira)
2011. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Semeddig.
2011. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
15 hónapos még külön mosom. Nem tudom meddig:-)
2011. júl. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
11 hónapos korában meguntam...a vasalással együtt,a ddig mindent vasaltam,azóta csak amit szükséges, mert gyűrődős
2011. júl. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kb fél éves koráig. Most szeptemberben jön a második baba, most a két gyerek ruháját egybe fogom mosni, a miénktől külön.(21 hó korkülönbség lesz).


Egy korábbi kommentelőhöz hozzászólva, az én anyukám 30 éve is külön mosta a babaruhákat mikor kicsik voltunk, anyósom is, pedig akkor még keverőtárcsás mosógép volt, öblítés kézzel, centrifugázás, víz melegítés, sehol nem volt a mostani kényelemhez képest, szóval nem divat kérdése ez szerintem.

2011. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!