Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek közel 3 éves...

Mit tegyek közel 3 éves fiamnak van kakilo ingere és mikor ráültettem a wc-. Re visszatartja?

Figyelt kérdés
napok óta nem szeretne kakilni,mit tegyek?Módszerek?
2011. júl. 14. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:

A kakilás feltételes reflex, és ha nincsenek meg a körülmények nem fog menni.

Bár nem ide tartozik, de pár éve volt calici fertőzésem, szó szerint egész éjjel és nap a vécén ültem, olyan hasmenéssel, hogy gyakorlatilag mintha pisiltem volna, bekerültünk a fiammal a fertőzőre, ahol az egész osztályra volt 1 darab vécé, esküszöm 4 napig pisilnem nem kellett, na jó naponta egyszer elmentem, de a hasmenésem abbamaradt és nem kakiltam 4 napig azonnal. Úgyhogy a kakilás nem megy, ha nincs hozzá megfelelő körülmény.


Nekem az volt, beültem vele a vécére és olvastunk , játszottunk vagy 1 órát és sikerült ellazulnia, belekakilt a vécébe. Másnap újra beültünk már csak fél órát és harmadik nap szólt, anya kaki és egyedül azonnal belekakilt.

Előtte rengeteget kínlódtunk, mert ugyanez volt meg a bugyiba ment mindig. De nekem ez bejött.

2011. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!