Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szoktattátok át cicin...

Hogyan szoktattátok át cicin elalvó gyereketeket, hogy anyapólóval/plüssel/kendővel/cumival/stb. tudjon elaludni?

Figyelt kérdés
15 hónapos a kislányom. Nem nagyon sürgős a dolog, de télen bölcsibe megy, addigra le kell szoktatnom. Már tettem mellé ezt-azt, de nem nagyon érdekli, többnyire eldobálja. Vagy ez is csak a néhány napos sírni hagyás módszerével fog menni?
2011. júl. 13. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Én először a déli elalváshoz "szükséges" cicit vettem el. Nem volt nehéz, mert akkor már annyira elfáradt, hogy letettem, mellé feküdtem, pár perc múlva bevágta a szunyát. Néhány hét múlva az esti cicit is így hagytuk el. 17 hónaposan ugyanígy alszik el. Odakuporodik a hasamhoz, este éneklek neki, és mikor könnyebben mikor nehezebben, de elalszik.Tudja, hol a cici, de sosem követelőzött.
2011. júl. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
20 hónapos a lányom, én is most tervezem, hogy megpróbálom átszoktatni. Eddig nekem sem fogad el semmit, cumi cumisüveg meg nem is érdekelte soha. Már vagy két hete adok neki egy puha kis bárányt, hogy vigyük aludni azt is. Néha neki is eszébe jut, de inkább nekem. Próbálnám fokozatosan csinálni a dolgot.
2011. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!