Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hányas biciklit vegyek a 3...

Hányas biciklit vegyek a 3 éves kislányomnak?

Figyelt kérdés
96 cm. 12-t ajánlották de kicsinek látom meddig használhatja mik a tapasztalatok?
2011. júl. 7. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a kisfiamnak 2,5 éves korában 12" biciklit vásároltam, és most pár hete 4,5 éves (108 cm magas)korában cseréltük le 16"-ra, amit már pótkerék nélkül használ, de arról a legalacsonyabbra állítva az ülést is csak épphogy leér a lába.

Nem tudom, hogy a kettő között van-e bicikli méret (pl. 14"), de az biztos, hogy sokkal korábban nem tudtunk volna a 16"-osra váltani, mert nagy lett volna neki.

Mi egyébként a Tesc@ban próbálgattuk a bringákat, hogy lássuk melyik lesz jó. Két polc között tekert egy kört a fiam, és már láttuk is melyik a megfelelő méret.

2011. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ekkora és mi 14"-ost vettünk neki a Decatlonban. Ha javasolhatom ne kontrafékes biciklit vegyetek ami hátrafelé tekeréskor lefékez, mert avval nehezebb megtanulni biciklizni. A 14"-os biciklit ha jól tudom 95-105 cm közötti gyerekeknek ajánlják.
2011. júl. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3éves kisfiamnak most vettünk 14-est.A 12-est hamar kinőtte volna.Ez szerintem kitart ovi végéig.
2011. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!