Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha kijön az ÁNTSZ a lakásba...

Ha kijön az ÁNTSZ a lakásba mit vizsgálnak? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Beteg lett a kisfiam két hete, megy a hasa.Vittünk be székletmintát és holnap lesz meg az eredménye.Biztos,hogy ki fog mutatni valami vírust és úgy tudom,hogy ilyenkor minden esetben kijönnek.Mit csinálnak ilyenkor?

Valószínűleg a bölcsibe kapott el valamit, mert aznap estére lett beteg mikor délelőtt voltunk a bölcsibe szétnézni.Ott puszilgatott minden játékot.Vagy pedig,hogy szinte minden alkalommal mikor veszi fel a cipőjét megnyalogatja a cipő talpát.


2011. jún. 26. 15:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
4 hónapos a lányom, neki is campylo baktérium fertőzése van. Mondta a gyerekorvos, hogy majd keres az ÁNTSZ, de valószínűleg csak telefonon. Na, még azt sem sikerült nekik... Pedig baromira értékeltem volna, ha legalább felhívnak, és elmondanak ezt-azt, mert most megint megy 2 napja a hasa a kislányomnak, és szerintem visszafertőződött. :(
2011. jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én sem hallottam még ilyesmiről, de ha hozzám jönnének ki semmiképpen nem csinálnék előtte extra nagytakarítást, csakhogy sterilnek találják a lakásom.

Sőt inkább nagyon is érdekelne, hogy valóban otthon szedett-e össze valamit és, hogy legközelebb hogyan kerülhetném el.

2011. jún. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát, én még ilyenről nem hallottam, hogy kijön az ÁNTSZ. A lányomnak tavaly 4 hétig!!!!!!!!!! tartó hasmenése volt, kórházban feküdt pár napot, de még véletlenül sem szólt senki, hogy várhatóak.

2011. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Na megjött az eredmény.

Nem tudom milyen vírust mutattak ki, felírt a doki,egy gyógyszert ( kalcid).Most ezt kell szedni a gyereknek.

Hívtak az Ántsz től is, bár pont a dokinál voltunk.Mondta a doki,hogy valószínűleg a napokba ki fognak jönni,legtöbbször reggel 7 körül szoktak kimenni.

Mondta a doki,hogy ha beszedte a gyerek az a gyógyszert utána kell még egy széklettenyésztést csinálni, és ha nincs már akkor gond akkor nem fognak kijönni.Adott egy telefonszámot a doki, azt felhívtam.Egy kedves nővel beszéltem.Kérdezett mindenről, nagyon segítőkész volt.

Ő is a hipót ajánlotta, de azt mondta,hogy a flóraszept és a domestos is megfelelő a fertőtlenítésre, és,hogy mindent fertőtlenítsek át a lakásba kilincseket, konyhapultot, wc lehúzókát ...stb...

Egy már szinte teljesen biztos,hogy nem itthon kapta el.Megkérdezték,hogy volt e a gyerek valamilyen háziállat társaságában, simogatott e valamilyen állatot.Én meg mondtam,hogy igen, a nagymamánál is van papagály, meg az utcán is van néhány kutyus amiket rendszeresen simogat.

A gyerekorvos mondjuk azt mondta,hogy ez a vírus mindenen ott van,valami nyári vírust emlegetett.És,hogy véletlenül se adjak a gyereknek húslevest, mert azt ilyenkor nem szabad.

2011. jún. 27. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!