Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet ugyan az a bajunk a 2,5...

Lehet ugyan az a bajunk a 2,5 évesemmel?

Figyelt kérdés

Gyermekem bölcsis, tegnap egész nap jól volt, elaludt este, aztán éjjel felsirt keservesen, reggelik jóformán csak hánykolódott és sirt, reggelre belázasodott és taknyos lett. Adom a Nurofent neki és 1 homeopátiás szert (miota bölcsis 2 hetente ez megy). Délelőtt felment a láza 38,7-re, Nurofentől lement, most alszik. nem folyik az orra, de be van tohadva és kicsit taknyos. Gondolom megint elkapott egy uj virust.

este nekem sem volt semmi bajom, de hajnali 4-kor elkapott a hasmenés, azóta 4x voltam wc-n, nem merek kilépni a házból. És olyan hányingerem van, hogy enni sem birok, nem is ettem még ma. nem vagyok lázas, sem taknyos.

Csak egybeesés? vagy ugyan az a bajunk?


2011. jún. 10. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem ugyan az, mert mint írtad ő náthás,neked meg más bajod van. De a bölcsiből hazavihette a hányásos-hasmenéses vírust, csak ő nem azt kapta el. Azt neked vitte:-) Egyébként kisfiam is náthásan ébredt már tegnap. Neki nincs még láza, ment is bölcsibe. 3 nap alatt hátha kimászik belőle. (Már csak 3 hetet megyünk bölcsibe,ki kéne bírni betegség nélkül:-)
2011. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!