Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor vegyem le éjjelre pelust?

Mikor vegyem le éjjelre pelust?

Figyelt kérdés

2 hete kezdtük a pelus nélküli szabadságot :)

Másfél hete nincs baleset.Napközben ha alszik kap pelust,de száraz marad.És reggelre is általában,de már az 1 hónapja lassan.

Mikor ne kapjon éjjelre szerintetek?Nálatok hogy volt?

Két éves a kisfiam.


2011. jún. 10. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
ha rendszeresen száraz pelust veszel le róla az alvások után, akkor nyugodtan ajánld fel neki, hogy ő már nagyfiú, és mit szólna hozzá, ha nem kapna most pelust és csak szólnia kell, ha úgy érzi... lehet, hogy rögtön rákap a lehetőségre - persze ettől függetlenül baleset előfordulhat, de 2 éves kisfiúnál ez nagyon szép eredmény!
2011. jún. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Igen nagyon büszke vagyok rá :)

Igazából arra gondoltam,ha bejön a tartós meleg,nehogy baleset legyen éjjel és megfázzon.Ha nem venném észre.

2011. jún. 10. 07:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam 3 éves.

Bölcsi miatt csak most 3 hete tudtam elkezdeni rámenősebben a pelus nélküli életre nevelést.

A második héten már nem kapott déli alváshoz pelust,

majd megbeszéltem vele, hogy éjszakára sem kap.

Ma volt a 3. reggel, hogy bugyiban aludt és nem pisilt be.


Szal a déli alvásnál kezd, majd 3-5 nap múlva az éjszakait is elhagyhatja.


Nagyon ügyes 2 évesen!

Tavaly az enyém elviccelte a dolgokat és az asztalról pisilte a falat... Borzalmas volt, nem tudtam pelus nélkül hagyni 10 percre sem.

2011. jún. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, akkor, ha rendszeresen száraz pelóban ébred. Szerintem kétévesen még ez valószínűleg korai.
2011. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!