Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Barátnőm 25 hós kislánya nem...

Barátnőm 25 hós kislánya nem hajlandó bilire ülni! Nállatok mikor alakult ki a szobatisztaság?

Figyelt kérdés
Ráül a kislány, de ha meghallja hogy csurog a pisi, felpattan! Erőltetni nem akarja, csak próbálkoznak... Kinél mikor alakult ki a szobatisztaság?
2011. jún. 10. 07:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Alig 2 éves??? Korai erőltetni. A lányom 2,5 éves volt, a fiam 2év 9 hónapos amikor szobatiszták lettek egyik napról a másikra, önszántukból, balesetek nélkül.
2011. jún. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

SZia.

Próbáljátok meg,hogy a kislány elmegy anyával wc-re,és had hallja a pici mikor anyának csurog.

Én úgy kezdtem,hogy jöhetett velem,mondtam neki hogy : Hallod hogy csorog?Tapsoljuk meg anyát,mert a wc-be pisilt.Ha akarod Te is pisilhetsz ide.

És működött

2011. jún. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából akkor kezdett el tetszeni neki a dolog, amikor jó idő lett és meztelenül járkálhatott az udvarban és a fűbe intézhette a dolgát.

A nagy wc-n is nagylányos dolog ülni:)

Most akkor hisztizik, ha alváshoz rá akarom adni a pelót.

Januárban lesz 3 éves a lányom.

A lényeg, hogy nem szabad erőltetni.

2011. jún. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!