Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodába megy a lányom. A...

Óvodába megy a lányom. A szülőértekezleten elém nyomtak egy biztosítási papírt. Kötelező megkötni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 15:09
1 2
 11/14 alaszka ***** válasza:
Nem kötelező, de nálunk pl. 500 Ft volt egy egész évre, erre nem mondtam azért nemet. Azért szerintem jó, mert érheti ott is baleset, és ez nem egy nagy összeg.
2011. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem mondták az óvodában, hogy kötelező, de nem mondták azt sem, hogy már van biztosítás a 3.évtől. A legrosszabb az, hogy egyik szülő sem kérdezte meg, mert úgy adták elő, hogy természetesnek vedd, hogy be kell fizetni.
2011. jún. 9. 22:30
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én megszoktam kötni,évi 2000 ft-al,mert ami alanyi jogon jár a gyerekeknek szinte nem fizet semmit.

2011. jún. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kombinált lakás és balesetbiztosításom van, mivel kötöttem magamnak és páromnak is, a két gyerek ingyen kapja, nagyobb összegekkel, mint az állami.
2011. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!