Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kezeljem a két és fél...

Hogyan kezeljem a két és fél éves fiam hisztirohamait, ha azokat egy három hetes mandulagyulladás és az antibiotikum által kiváltott két-három hányásos epekrízis váltotta ki?

Figyelt kérdés
Feltételezem, hogy teljesen ki van készülve lelkileg, fél elaludni, nehogy hányjon, nincs ereje aktívan játszani, de egy határt mégis meg kell húzni, úgy gondolom.
2009. márc. 20. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, ha csak a betgség miatt"hisztis" akkor csak sok-sok türelem! Ha nem mer elaludni én mindig odabújok hozzá,mondom neki, hogy én itt vigyázok rá míg alszik! A felnőtteket is leterheli a betegség őket még jobban!Beszélgess vele sokat, hogy hamarosan meggyógyul nem lesz semmi probléma! Az enyém sem játszik szinte semmit mikor beteg csak mesét néz, de akkor is ott kell ülnöm vele! Mielőbbi gyógyulást nektek!:)
2009. márc. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak türelemmel. Nagyon együttérzek szegénykével. Kislányom is teljesen kivan betegségek után, sokszor 1 hét, mire újra normalizálódik a helyzet. Ő is balhézik, nyekereg mindenért.

Neki kruppja volt, ő meg a köhögés miatt ijed meg nagyon.

(én biztosan csak rá koncentrálnék; vele játszani nagyon sokat, babusgatni. Nem baj, ha kicsit visszalép.)

2009. márc. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!