Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vihet egy 4,5 éves kisfiú...

Vihet egy 4,5 éves kisfiú babát az óvodába?

Figyelt kérdés

Csak a véleményetekre lennék kiváncsi, mert ebben nem értünk egyet a férjemmel.

Kisfiam minden nap visz vmilyen játékot az oviba.(azzal szokott aludni) Ma reggel közölte, hogy a kistesó babáját szeretné elvinni, amitől a férjem szabályosan dührohamot kapott. Szerinte: "a többiek majd ki fogják röhögni"

Szegénykém hiába mondta, hogy más fiú is vitt már babát...


2009. márc. 19. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne vihetne? Az én fiamnak is volt babája, amikor a kistesója megszületett, évekig azzal aludt és bizony, megesett, hogy elvitte az óvodába is. Nem történt semmi. Általában szívesen visznek a gyerekek játékot az oviba, mert az olyan "hazai", így kicsit magukkal viszik az otthont. Egy volt óvónő (nagycsaládos anyuka)
2009. márc. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vihet, nincs abban semmi rossz. Az én kislányom gyakran autót visz.
2009. márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vihet,az én fiam amikor ovis volt akkor a barátnőm lányának a barbiját cipelte hetekig!
2009. márc. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vihet szerintem is! Lehet, hogy ezzel alapozza meg, hogy egyszer jó apuka lesz? Mondd ezt érvként a párodnak! Nem szégyen, ha egy fiúgyerek néha babákkal is játszik. Én imádtam a fegyvereket, kardokat, pedig lány voltam:)
2009. márc. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán vihet. A férjed attól fél ugye hogy a kisfiának feminin vonásai lesznek, de ez butaság. Teljesen természetes, sőt kifejezetten jó hogy szerepjátékokat játszik a gyerek. Leutánozza az életet. Szerintem a férjed is játszott papás mamásat. Hagyni kell hagy próbálja ki, úgyis a kisautók lesznek hosszútávon a nyerők.
2009. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez majd eldől az oviban :) Az én kisfiamnak van egy olyan melegítője, amire kb. 3 cm-s, flitteres szám van ragasztva. Alig látszik, de nagyon szomorúan mesélte, hogy az egyik fiú kicsúfolta, hogy lány nadrágban jár.
2009. márc. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!