Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől van az, hogy egyszerre...

Mitől van az, hogy egyszerre utál bölcsibe menni a kisfiam?

Figyelt kérdés

fél éve jár már, mindig is imádta, de pár hete reggel mindig sír h nem akar menni, egyre durvább. nagyon sajnálom szegényt, de hát mi meg dolgozunk. aztán ott már feloldódik, jól érzi magát, de olyan is volt, hogy még délelőtt is sírt utánam. :( (azelőtt sose sírt!)

2,5 éves

új bölcsisnéni van 1-2 hete a régi mellett, de azt mondja a fiam, h aranyos, és tényleg mosolygós meg minden, lehet h ez az oka?? csak meg kell szoknia?


2011. jún. 2. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mostanra tudatosult benne, hogy a bölcsi nem szabadon választott opció, nem az ő kedvéért van, hanem menni KELL.
2011. jún. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az uj bolcsis neni miatt van. Hiaba arnyos meg minden akkor is a kisfiadnak egy valtozas amit meg kell szoknia. Igaz az en babam koran kezdte a bolcsit (1 evesen, sajnos anyagi gondok miatt) de mi is ugyan igy jartunk. Imadott bolcsibe jarni aztan atkerult a totyogos csoportba 14 honapos koratol. A totyogos csoport is ugyan ott van csak egy teremmel arebb. Megis megviselte es sirt minden reggel. Pedig sosem volt gond es ismerte a totyogos csoportbol is a gyerekeket, a bolcsi ugyan az volt. Aztan megoldottam ugy, hogy mindig a baba csoportba dobom le az o megszokott gondozo nenijehez es ok kesobb atviszik jatszva, hogy eszre sem veszi. :) Igy abbamaradt a siras. Voltam tobbszor meglesni (a munkahelyem mellett van a bolcsi) es semmi gond vele. Megviselte a valtozas es ennyi. Pedig a totyogos csoportba is nagyon aranyosak, mosolygosak... megis sirt ha oda vittem es nem a megszokott baba terembe. Ugyhogy en a valtozasra tippelnek nallatok is. Ne aggodj tul lesztek rajta.
2011. jún. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nem gondolom, hogy most tudatosult benne, hisz már fél éve oda jár.

Inkább a bölcsisnénire tippelek, illetve bízom benne, hogy csak ennyi, és majd elmúlik. Múlt héten kezdett amúgy a csaj, szóval még friss a dolog.

De érdekelnek a további vélemények is!

2011. jún. 2. 10:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet megbántotta egy kis társa.Elvette a játékát ,meglökte vagy bármi ami nem esett jól neki.Kislányomnak is volt egy időszaka,reggelente sírt.Hiába kérdeztem napokon át nem mondta miért.Egyszer ült az ágyon és magától annyit mondott"Szandi mindig bánt".Beszoktatásnál már láttam a Szandit és már ott levettem,hogy durván játszik,érvényesülni akart mindig.Valami gond biztos lehetett a kislánnyal mert már hetek óta nem látom.Kérdeztem a gondozónőt,kerülte a témát.A kislányom azóta pedig boldogan jár.
2011. jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!