Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS most felvették a bölcsibe,...

SOS most felvették a bölcsibe, vagy sem?

Figyelt kérdés

kislányommal márciusban jelentkeztünk, az egyik bölcsibe (aztán mindegyiket bejelöltem, mert mondták, hogy nem biztos, hogy ott van hely) és ma kaptam a levelet, hogy idézem: a gyermek bölcsődei elhelyezését az xy bölcsődébe biztosítom.

A beiratkozás menetéről további tájékoztatást a bölcsőde vezetője ad.


Akkor ez azt jelenti, hogy fel is vették??? vagy majd elküldenek a francba, hogy várólista van?

megesz az ideg (nagyon fontos lenne, hogy minél előbb munkába álljak) természetesen holnap megyek be érdeklődni, de addig nem bírom ki :)


2011. jún. 1. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felvették, bár nálunk már ott a helyszínen megmondták, illetve azt is, hogy a részleteket szülőin megbeszéljük!
2011. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyértelműen igen...szövegértés..
2011. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a furcsa amúgy a levélben, hogy azt írja, 2011.01.10-től biztosítják az elhelyezését...amikor mi ugye márciusban jelentkeztünk...ezért félek tőle, hogy nem tud menni még :S
2011. jún. 1. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez azt jelenti, hogy felvették. Az, hogy x bölcsődében biztosítják az elhelyezést, ezt jelenti "bikkfa" nyelven. Épp ezért szerepel a levélben az, hogy a beiratkozásról itt és itt kapsz tájékoztatást.
2011. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jó köszönöm, értem a szöveget, csak nem tudom, hogy tényleg az van-e ami oda van írva, mert a levelet a központi bölcsitől kaptam. Attól még felvehetnek, csak ha van várólista, várnunk kell nem? mert a nő ott bizonygatta, hogy talán szeptembertől, de lehet még akkor sem, hanem inkább menjünk majd oviba...ezért vagyok tanácstalan...
2011. jún. 1. 19:27
 6/6 A kérdező kommentje:
nem merek előre örülni :)
2011. jún. 1. 19:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!