Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 évesnek mehet az eper?...

2,5 évesnek mehet az eper? Volt gondotok ebben a korban vele?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

1 éves kor után nyugodtan ehetnek bármit,ha nincs allergiás a családban.ha van akkor fokozatosan kicsinyenként kell bevezetni mindent,hogy az esetleges allergia enyhe lefolyású legyen.

2 éves a babám 1 évesen epertortája volt......

2011. máj. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A lányomnak nem volt gondja vele, kb másfél évewsen kapott először.

A fiamat viszont még úgy is kicsapta, hogy "körbepucoltam" , bocsi de bénán tudom csak leírni, szóval hogy körben mint egy hasábról levágtam a magos részt és csak a pőre gyümölcshúst kapta.

2011. máj. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fiam most 13 hós és nincs gond az eperrel bár 9 hósan az epres joghurt kicsapta a pofiját.

Most megy és szedi a táljába magának az epret a kertben :)

2011. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg az apró magvas gyümölcsöket 2 éves kortól lehet, úgyhogy először 1-2 szemet adj neki, ha nem lesz baja tőle másnapra sem, akkor nyugodtan adhatsz neki.
2011. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi idén kezdtük el (20hós). 1.nap fél szem, 2. 1egész, utána kettő szem, aztán három...szerintem lényeg a fokozatosság. Bárkinél okozhat allergiát, így érdemes pici adaggal kezdeni. Nyugodtan adhatsz Neki!
2011. máj. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!