Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi az ovis csoportpénz...

Mennyi az ovis csoportpénz nálatok? És kb mennyiből jött ki az ovikezdés?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
600Ft/hó.A konkrét összegre már nem emlékszem,nekünk ruhákat nem kellett pluszban venni,mert volt minden,csak ágynemű kellett,azt megvarrtam én.Nálunk nem kell oviszsák sem,törölközőt,fésűt,fogkefét az oviban kapnak.
2011. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Soha nem volt csoportpénz nálunk, már két gyerekem elballagott az óvodából. Ez egy kis település óvodája.

Év elején tartunk egy bált, amiből a gyerekek év közben kirándulnak, mikuláscsomagot kapnak, húsvéti meglepetést veszünk, gyereknapozunk. Farsangkor sütit, üdítőt árulunk a farsangi műsor után, ebből is van jócskán bevétel, amiből a gyerekek strandra mennek, kirándulnak, stb.

2011. máj. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
500Ft/honap. Az ovikezdes nem igazan volt nakunk nagy kiadas. Az oviszsakot megvarrtam, ezen kivul csak egy benti cipot, fogkefet, es fogmosopoharat kellett pluszban venni. Ruhat amugy is vesz az ember, ha nem jar oviba is.
2011. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!