Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsibe napszúrást kapott volna?

Bölcsibe napszúrást kapott volna?

Figyelt kérdés

Tegnap kislányom fejfájással, nyűgösen érkezett haza a bölcsiből.Enni nem akart csak inni , feje ki volt pirosodva (nem leégve, mert van bent neki napteje) , adtam neki fájdalomcsillapítót, mert gyanítottam nem múlik magától a fejfájás, és persze mitadisten fél órán belül belázasodott. (Közben kiderült, hogy nem adták rá a kendőt a fejére, délelőtt 11-ig kint voltak az udvaron.......no comment) Reggelig lázas volt, de aztán elmúlt a fejfájás is és a láz is. Erre most délutánra megint nyűgös lett és emelkedik a hőmérséklete is, most alszik , de ezen kívül semmi tünet.Értem ezalatt torokfásáj, hapci, hányés, hasmenés.

Napszuri esetén visszatérhet láz?

Dokihoz most megyünk ha felkel végre.

Mégis hogy a fenébe közöljem a bölcsivel finoman, hogy igenis adják rá azt a szerencsétlen kendőt és itassák a gyereket, mert kánikula van!!!!


2011. máj. 24. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Szegényke! :( Mennyi idős?


Ha tényleg azt mondja d.u. az orvos, hogy napszúrás, akkor könnyű dolgod lesz a gondozónőkkel a közlés, ugyanis tény, hogy napszúrást kapott, és kéred, hogy itassák, és a kendő legyen a fejecskéjén. Jobbulást!

2011. máj. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
:( Hat ez nagyon durva! Szegeny picur. En rendesen kiakadtam most ezen. :( Mi az, hogy a gyerekre nem adjak ra a kendot ugy viszik ki??? Remelem nincs nagy gond de siman kaphatott akkar napszurast is. |Jobbulast nektek.
2011. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

3 éves.

Voltunk tegnap dokinál, szerinte torokgyuszi......hát most mit mondjak... Nem fáj a torka, nem köhög, nem taknyos, ma már mondhatom kutya baja. Ospen-t írt fel neki :S Az ördög nem alszik alapon be is adom neki,és inkább egész héten nem viszem bölcsibe, de ez a kendős dolog felbosszantott.

2011. máj. 25. 09:09
 4/4 anonim ***** válasza:
A kendős dologról annyit, hogy simán kérd meg őket, hogy a kendőt feltétlenül adják rá. Nem kell ebből ügyet csinálni. Ha nem állsz elő minden héten valami extra kívánsággal (mielőtt bárki kiakadna, nálunk a cipő rendes bekötése is extrának számított), akkor nem fognak belőle gondot csinálni.
2011. máj. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!