Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyivel előtte fertőz az...

Mennyivel előtte fertőz az olyan személy, aki hányás-hasmenés vírust kapott el?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az adott vírustól is függ. A mi esetünkben: a lányom hétfőn lett beteg (bár már szombattól nyűgösebb volt), nekem csütörtöktől volt hasmenésem.
2011. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi pont húsvétkor voltunk bent ebben a "kellemes" betegségben.Kislányom kezdte csütörtök éjjel,aztán a fiam meg én is péntek éjjel.Párom meg húsvét napján-hétfőn- volt rosszul.Úgyhogy nálunk is pár nap eltérés volt a megbetegedések közt.De persze az is számit,mennyit tartózkódsz 1 légtérben azzal,aki beteg.Én meg a 2 gyerek szinte állandóan együtt vagyunk kiv. mikor a nagyobbik oviba van.Ezért is én hamarabb elkaptam,meg durvább formában,a párom keveset van itthon,neki enyhébb lefolyású volt.
2011. máj. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg a legtöbb ilyen vírus akkor fertőz, amikor tünetek vannak már.
2011. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!Igen,a leirtak alapján én is azt a következtetést vontam le,hogy már akkor fertőznek,mikor "történt valami".
2011. máj. 21. 16:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!