Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek? Vigyem el ügyeletre?

Mit tegyek? Vigyem el ügyeletre?

Figyelt kérdés
kislányomnak 2napja nem volt széklete,ma 4órája szenvedünk a wc-n,mert visszatartja.Nagyon kemény lehet a széklete,hiába mondjuk neki,hogy nyomjon egy nagyot és kijön,ő visszatartja.Kemény a hasa.Félek,nehogy bélcsavarodást kapjon.Sajnos se hashajtó,se glicerines kúpunk nincs itthon.Mit tudnék tenni,hogy kijöjjön az a kaka és kevésbé fájjon a 2,5éves kincsemnek? Egy aggódó anyuka!
2011. máj. 20. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én ügyelet helyett először a patikába mennék glicerines kúpért. ott is ezt fogják mondani.
2011. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Vegyél neki laevolac szirupot.
2011. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
glicerines kúpot adj neki vagy laevolac szirupot ha ez nem segít akkor menjetek az ügyeletre.
2011. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Először kúppal próbálkozzatok. Csak legvégső esetben menjetek ezzel kórházba (gyerekápoló vagyok, nekem elhiheted)
2011. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nálunk a kamilla tea vált be.
2011. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
itass vele narancslét, nálunk ez jön be!
2011. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a Kecskeméti szilva üveges gyümölcs a nyerő, főleg reggel.
2011. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Apa elment a patikába kúpért meg levolacért,de mire visszaér el fog aludni a manóm.Hagyjam vagy tartsam ébren?
2011. máj. 20. 21:22
 9/9 anonim ***** válasza:

A kúp az jó lesz. Én gyerekkoromtól szenvedek ilyen problémával, kórházban is feküdtem, mert 3 HÉTIG visszatartottam, és a beöntéssel sem jártak sikerrel.

Azóta már lényegesen jobb a helyzet, terhesség alatt fajult el még hasonlóan a dolog.

Rátaláltam a glicerines kúpra és ha már harmadik napja nincs produkció bizony igénybe veszem ezt.

Jó nagy ingert képes csinálni, és segíti a kemény széklet könnyebb ürítését. Rendben lesztek meglásd.

Ha nem alszik, akkor szerintem jó lenne még most felhelyezni, mert lehet így is csak reggelre lesz eredmény............bár fene se tudja. Az is lehet, hogy szegényt még ingerelné az éjszaka. Te látod mennyire súlyos a helyzet. Ha nagyon bántja a kaki, akkor még most helyezd fel. Jobbulást.

2011. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!