Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislányomnak nagyon...

2 éves kislányomnak nagyon kivörösödött a bőr a nunija körül, mivel kenjem be? Vigyem be az ügyeletre krémet íratni?

Figyelt kérdés
Sudocrem nem segít reggel óta....
2010. máj. 8. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Irány a doki.

Sok minden lehet ami miatt vörös. Lehet, hogy csak rosszat teszel vele ha mindenféle kenceficét ráteszel.

Esetleg tegyél rá vizes törölközőt. Hátha csak ki van dörzsölődve.

2010. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Neogranormon,Bepanten,szellőztetés,lemosás
2010. máj. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Canesten.
2010. máj. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Canesten esténkét nagyon vékonyan és csak a külső rész+ szellőztetés.Nekünk 3-4 nap alatt elmúlt.Valószínű,pelenkakiütése van.

Azért természetesen,ha gondolod,hívd fel a dokit.

2010. máj. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
sziasztok,köszönöm h írtatok,voltunk bent az ügyeleten mert tiszta vörös neki,azt mondta az orvos h gomba...írt egy kenőcsöt,de a patikában azt mondták ezt már nem lehet kapni:( meg canestennel kell kenni neki,és kamillázni
2010. máj. 8. 22:19
 6/10 anonim ***** válasza:
A kamilla az nem árthat. Ha be van gyulladva a puncija, az pont jó rá.
2010. máj. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21:53-as vagyok.Akkor pelenkakiütése van,nekünk is volt és az gomba.
2010. máj. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi!:) olyan csúnya neki,remélem hamar elmúlik:(
2010. máj. 9. 11:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez volt pár hete!:( Naponta többször lemostam kamillával meg este kamillába ültettem!

Az orvos pimafucin krémet írt fel de az nem használt aztán jött a canesten+neogranormon!3 nap alatt teljesen elmúlt de azért még 4 napig kezeltem!

2010. máj. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én is mosogatom kamillával is,annyira már nem vörös,de azért elég csúnya még mindig:( az is a baj h jön a szemfoga,és naponta 2-3x is kakil,az is kicsípi hiába pelusozom át rögtön:(((
2010. máj. 9. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!