Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szandál vagy sport/fél cipőbe...

Szandál vagy sport/fél cipőbe jár gyerkőcöd bölcsibe/oviba?

Figyelt kérdés
Kisfiamon még sport cipő van, jővőhónapban veszem neki meg a szandit.
2011. máj. 18. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Tegnap vettem meg neki a szandit, sose szoktam ilyen előrelátó lenni, mert munka mellett mindig rohanás van, de most már hétvégére 27 fokot mondanak és elég izzadós a fiam. Így ma reggel már szandiban ment. 18 fok volt reggel és kocsival mentünk, így nem gáz.
2011. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nálunk is meleg van. Lehet hamarabb megoldom a szandi kérdést, csak utazni kell érte. Deichmannba szoktam neki venni. Kínai bolt van, de olyat nem veszek neki. Iszonyatosak. Merev a talpa, műbőr...
2011. máj. 18. 14:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Ma láttam a játszótéren egy csapat ovodást, kihozták őket az ovonénik. A lányomon (2,5 éves) szandi volt, és elnéztem az ovisokat, a 90%-uk vászon, vagy sportcipőben volt még. Ami azért jó, mert a homok és az aprókavics nem ment be nekik.. mi meg itthon nem győztük a szandinkból kirázni ami belement :(
2011. máj. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!