Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan, és miért...

Hány hónaposan, és miért akkor tetted át gyerkőcöd "sport" babkocsiba, ami max 150°ig dönthető?

Figyelt kérdés

mert az 5és fél hónapos babám egyre nehezebben viseli a teljesen vízszintes babakocsizást.Csak ha épp aludhatnékja van,akkor tudunk úgy haladni.különben tündérputtonyban hordom inkább,pont emiatt)

és már erőből fel akar ülni,mint az autóshordózóban,mind pl ha hanyatt fekszik.


2010. nov. 13. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyobb lányomat 5,5 hónaposan a 150°-ba, a picimet, aki egy vasgyúró, már 4,5 hónaposan. Az autós ülésben sincsenek vízszintesben, nekünk meg nincs autónk, úgyhogy időben kb. ugyanannyit töltöttek így, mint más gyerek...
2010. nov. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5,5 hónapos volt
2010. nov. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok: Miért akkor?

Túl nehéz volt a hordozókendőben, a mózeses babakocsival meg nem lehetett BKVzni, akkora volt. Gerincbeteg vagyok, nem nagyon emelhetek, de emiatt még nem akartam otthon ülni hetekig...

2010. nov. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4 hónaposan. Nyaralni mentünk, a nagy babakocsi nem fért be az autóba. Aztán rájöttem, hogy a kicsi babakocsival sokkal jobb közlekedni.
2010. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 hónaposan és kipóckoltam a derekát,mert nem marad meg a mózesban,mert nem lát semmit!
2010. nov. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kb. 4 hós kora óta nem maradt meg a mózesben, váltottunk a hordozóra... kb. 1-1,5 hónap után már az sem volt elég jó, na ekkor jött a sportrész... a mózesből nem látott ki rendesen, a hordozó pedig egy idő után kényelmetlen volt neki, nem tudott mozogni, állandóan erőltette a felülést...
2010. nov. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!