Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet valami baja a lányomnak,...

Lehet valami baja a lányomnak, permetezett cseresznyét fogdosott?

Figyelt kérdés
Játszottunk és felvett 2 cseresznyét,egyből elvettem tőle,csak én is megfogtam utánna megfogtam a cumiját,utánna bekapta,csak egyből nem tudtunk kezet mosni..Tudom kicsinyes dolog lehet,de aggódom.
2011. máj. 17. 19:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Pont ma permetezték.
2011. máj. 17. 19:34
 2/6 anonim ***** válasza:
ilyen kis mennyiségtől:nem
2011. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem a cseresznyét kapta be,hanem a cumit amit megfogtam.
2011. máj. 17. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:
elenyésző, nyugi
2011. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egyépként ha bekapta volna,milyen tünete lenne?

100% hogy nem kapta be mert ott voltam egyből kivettem a kezéből,csak idegesit.

2011. máj. 17. 21:50
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem 1-től :semmi

ha mondjuk nagyobb mennyiség jut be, akkor -lévén az ilyen kicsiknek még jól működő, egészségesen védekező gyomorreflexe: kihányná azonnal, ami nem odavaló, mérgező.

(ez az egészséges védekező-reflex később, a sok rossz szokás miatt sajnos elmúlik)

pl. a kicsik (csecsemők) azért utasítják el a keserű dolgokat- meert a legtöbb méreg többé-kevésbé keserű.

Bölcs a természet. Egész jól ki tudják választani mi és mennyi kell nekik.

Azután ezt elrontjuk. Hagyni kellene, az elétett dolgokból azt és annyit egyen, amit akar. Pl. ha lázas, nem eszik - és valóban úgy gyógyul a legjobban, nem lenne szabad riadtan tukmálni, nem fog éhenveszni.

(persze inni kell, és azt se szokták akkor akarni, rosszalkodásból. Akkor meg kell találni a játékos módját, hogy mégis megtegye - szívószál, stb)

Mi rontjuk el, Isten tenyerén vannak ők.

(mi is, csak elfelejtjük, de néha érezzük, és az nagyon jó:))))

2011. máj. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!