Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős volt gyermeketek,...

Mennyi idős volt gyermeketek, mikor párnán kezdett aludni?

Figyelt kérdés
Mi 21 hósak vagyunk, de egyenlőre nem érzem szükségét. Elég sokat forgolódi, "mászkál" éjjel.
2011. máj. 16. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a felnőttek nyakának sem tesz jót a párna, ez egy rossz szokás. Minél később vezeted be, annál jobb. Az én lányom 3 éves, de a délutáni alváshoz már kéri, mert a nagymamákból kapott egy csomó béna díszpárnát. (Sosem azt veszik, amit kérek.) De éjszakára még nem adok neki.

Én magam is csak egy kispárnával alszom.

2011. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb. kettő hete alszik párnán. Egy kistakarót hajtottam negyedbe, elég vékony, arra húztam a huzatot rá. 28 hónapos a kisfiam, most tettük át rács nélküli ágyba nemrégen.
2011. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ezekt a díszpárnákat, Én is utálom...porfogók...

Mi is kispárnát használunk a Párommal, így Levike is max azt kap, de csak majd.

2011. máj. 16. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

ezt csak azért linkeltem,hogy nem egészséges párna nélkül aludni a felnőtteknek,egy kispárna kell.

gyereknek viszont teljesen felesleges,én sem adok a fiamnak,20 hónapos.nem is maradna meg rajta,ő is bejárja az ágyat.nem tudom,hogy az s görbület mikor alakul ki a gyerekeknek

2011. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 éves a lányom, de nem alszik párnán. Annyit forgolódik, hogy felesleges lenne.
2011. máj. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudtam, a fulladásveszély miatt nem adnak a gyerekekenek párnát. az enyém 27 hónapos. látja, hogy mi párnán alszunk, ezért ő is azon alszik el a mi ágyunkban, utána átteszem a sajátjába, ahol nincs párna. Ha éjjel felsír (ritka) és kimegyünk a másik szobába együtt aludni, van, hogy levesz magának az ágy támlájáról egy párnát. akkor tudom, hogy lüktet a foga. ha az orra van tele, akkor is igényli a párnát, nyilván így jobban kap levegőt. de ezek kivételes esetek.
2011. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!