Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől viszket a feneke?

Mitől viszket a feneke?

Figyelt kérdés
2 és fél éves kislányom gyakran mondja,hogy nagyon viszket a fenek. Lehet ez valami bajra utaló jel?
2011. máj. 16. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a végbélnyílás viszket akkor bélféreg is lehet. vidd el dokihoz mert újrafertőz ha a szájához ér utánna.


ha a bőre viszket akkor lehet csak száraz v. mosópor öblítő lett más és arra reagál.

2011. máj. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom ,ennyi idősen lehet -e, de esetleg bélféreg, vagy giliszta vagy hogy mondják ezt. az okozhat ilyet. már ha a végbélnyílása viszket.
2011. máj. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a végbélnyílás, akkor lehet bélféreg is. Én sokszor voltam "gilisztás" gyerekkoromban, és állítólag újból és újból visszafertőztem saját magamat a vakarózással. Vidd el orvoshoz mindenképpen!
2011. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bélféregre gondolok én is. Vidd orvoshoz!
2011. máj. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!