Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig viszket a bárányhimlő?

Meddig viszket a bárányhimlő?

Figyelt kérdés

2,5 éves kislányom bárányhimlős lett,az egész teste pöttyös!szegénynek még a hajas fejbőre is!

kenegetem neki,de nem igazán hagyja.úgy kell lefogni..!

mikor múlik el??


2011. márc. 29. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

A pöttyök 1-2 hét után szép lassan halványodnak és eltűnnek. Viszont lehet kapni egy folyadékot, amit ha naponta 3X beadsz neki, egyáltalán nem fog viszketni. Mi is ezt használtuk, a neve sajnos nem jut eszembe, a doki írta fel receptre. Nálunk egyáltalán nem volt viszketés, sírás, elvakarás, ugyanolyan kis eleven volt, mint előtte, meg se érezte. Kérdezz rá erre a folyadékra, a doki biztos tudni fogja!

26 hónapos anyukája

2011. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen!


az én lányom is eleven,és még csak hőemelkedése sem volt.

csak azért hisztizik,mert kenegetem neki.

2011. márc. 29. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel kenegeted? Mi semmivel nem kentünk. Az én fiamnak mentolos hintőport írt fel az orvos és Fenistil cseppet, ezt kellett naponta háromszor. És nagyon jól viselte, nem vakarta egyáltalán. Neki is volt a haja alatt, sőt, még a szájában is.
2011. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ezt a szert az orvos írta fel: zinci aqusa (cinkrázóként ismet) már az én gyerekkoromba is ezt használták. a legrosszabb a fején,mert ott nem tudom kenni neki.remélem hamarosam megszűnik a viszketés
2011. márc. 29. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!