Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden gyermek estimese...

Minden gyermek estimese olvasásra alszik el?

Figyelt kérdés
Az én 2.5 éves kisfiam nem akar este mesét, Ő inkább autókkal alszik el. Autózik az ágyon,vgy a hasamon... Mindíg mondom neki,hogy olvasok mesét,de nem igényli,nem akarja. Napközben még csak -csak,de este nem.
2011. ápr. 30. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Kisfiam egyedül alszik el,nem kell mese neki.
2011. ápr. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Az én gyermekem sem estimesére alszik el.Volt egy időszak, amikor olvastam neki, de 1 éves korától nem olvasok.Így tanult meg egyedül elaludni,eljátszik és közben egyszercsak elalszik.Van, hogy ülve, előre dőlve a játékára, nagyon édes:)
2011. ápr. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam se mesével alszik mesével. Simizem a hátát.
2011. ápr. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éves a lányom

Nálunk könyvnézegetés vagy mesélés/kötetlen beszélgetés után bújik be az ágyba és onnantól nincs pusmogás stb.

Próbáltam hogy az ágyában feküdjön ha mesélek, de nem vált be, elszórakoztatta magát és nem akart lenyugodni. Így meg összebújunk a kanapén, olvasunk v mesélek és mikor megyünk az ágyba, akkor tudja, hogy tényleg jön az alvás és kész.

2011. ápr. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én általában vacsora után olvasok a fiamnak,utána jön a fürdés,és úgy megy aludni.

Amikor elköszönök tőle,akkor még beszélget vagy "motoszkál" az ágyában és magától alszik el.

2011. ápr. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27 hónapos a fiam. Elmesélek neki egy mesét, ilyenkor még ébren van. Megpuszilom és kimegyek a szobájából, egyedül alszik el.
2011. ápr. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia.

A kislányom 13 hónapos, és magától alszik el. Pár hete megpróbáltam bevezetni az esti mesét, de zavarta. megszokta a saját kis módszerét, úgyhogy inkább napközben mesélek, mert nagyon aktív hallgatóság. :))

2011. ápr. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mesével alszik,nappal sem lehet neki mesélni,egyszerűen még nem érdekli.2.5 éves lány,magától alszik el .Ill.1 hónapja rászokott arra,hogy hinta-palintázni kell(fogjuk a lábát -kezét és mondjuk hozzá a mondokát)és zsupsz az ágyba,villany lekapcs és kijövünk.
2011. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!