Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek egy 2 évesnek...

Szerintetek egy 2 évesnek szabad trambulint venni?

Figyelt kérdés
Most volt 2 éves a fiam és IMÁD ugrálni.Állandóan az ágyon és az ülőgarnitúrán pattog mint egy kis bolha.Kész életveszély.Szeretnék venni egy trambulint vagy egy ugrálóvárat.A trambulinból melyik biztonságosabb a hálós vagy az az nélküli? Állítólag ha nekiugrik a hálónak felborul.De ha nincs háló akor meg leeshet.Mondjuk a trambulin tartósabb mint egy ugrálóvár és könnyebb mozgatni.Mit tanácsoltok?
2011. ápr. 25. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Hűű én a trambulinon félteném, hogy leesik. Inkább egy olcsó ugrálóvárat vennék és ha tönkre megy és nagyobb lesz lecserélném egy trambulinra.
2011. ápr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
hálós, a lábakat meg fixen rögzíted
2011. ápr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

2 éves sem volt még a fiam, amikor tavaly nyáron kapott egy trambulint. Nem nagy, kb 1 méter átmérőjű, háló nélküli. Tök jókat ugrál rajta, gyorsan kitapasztalta, hogy csak a közepén szabad ugrálni, még sosem borult fel vele. A lényeg ,hogy olyan helyre legyen felállítva, ahol teljesen szintben van, és ha mégis esne, nincs semmi amiben megüti magát.

Barátoknál próbálta ki az ugrálóvárat, neki az nem igazán tetszett, úgy láttam rajta, hogy nem tetszik neki, hogy besüpped alatta.

2011. ápr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ezeket nézegettem:

1. [link]


2. [link]


3. [link]

2011. ápr. 25. 22:53
 5/13 A kérdező kommentje:

Utolsó:

most nemrég voltunk külföldön egy kempingben ahol volt egy hatalmas ugrálóvár és ingyen lehetett használni.Hát az én fiam egész álló nap ott akart volna ugrálni.Én is minimum 140 cm-es átmerőjű trambulint szeretnék.

2011. ápr. 25. 22:56
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
én is úgy vagyok mint te,féltem az ágyam,igy ő nem trambulint kapott,hanem egy ugrálóvárat vettünk neki,most akciós a nagy áruházakba 7 ezer azt hiszem.és nagyon bevált.
2011. ápr. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tranbulin van kint a kertben, még tesó kapta. 14hós kora óta rugózik rajta a kicsi, mert ugrálni nem tud, de imádja. Nem hálós.
2011. ápr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Most láttam,hogy az auchanban van 7 ezerért ugrálóvár.
2011. ápr. 26. 08:31
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is van trambulinunk. 2,5 éves volt a fiam, amikor kapta. első időkben nagyon kellett rá figyelni. Igényelte is, hogy mellette legyünk. Aztán fokozatosan belejött a dologba. Szerintem semmivel se veszélyesebb, mint a bicikli, csak kevésbé megszokott és tartunk tőle mi szülők. Pedig, amikor bringázni tanul is fog hatalmasakat esni.
2011. ápr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi keresztlányunknak vettünk az auchanos ugrálóvárból első szülinapjára. Nagyon szereti, használja de álmodni se álmodunk arról, hogy tartós ajándékot vettünk.
2011. ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!