Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elutaznál abban az esetben ha...

Elutaznál abban az esetben ha gyermeked náthás lenne és hőemelkedése van?

Figyelt kérdés
Anyósomék meghívtak a nyaralójukba a hétvégére, de 2 éves lányom náthás és 37,4 fok a hője. Mit tegyek? Maradjunk inkább itthon? Vagy menjünk?
2011. ápr. 23. 08:51
 1/3 Legszi válasza:

Szia!

Nekem két kislányom van, már 7 és 10 évesek. Ha tudom, hogy kezdődő betegségünk van, nem megyek el velük sehova, mert lehet, hogy nem súlyos a betegség, de őket kicsiként sokkal jobban megviseli. Egy hőemelkedés ugyan nem komoly baj még, de lehet, hogy fáradékonyabb, nyűgősebb, jobban igényli a saját, megszokott kis dolgait, a meghitt környezetet. Egy új környezetben (nem a napi megszokott) jobban pörög, több impulzus éri, s lehet, hogy észre sem veszi, hogy baja van, de amikor megpihen, erőteljesebben lesz rajta úrrá a rossz közérzet. Persze minden gyermek más, nekem saját tapasztalat, hogy ilyenkor nem jó csavargyárba menni... :-)

2011. ápr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 8 és 11 évesek a lányok, a kisfiam 2 éves. A nagyokkal már jobban mernék menni ilyenkor, a kicsivel még bizonytalan vagyok,mert most havonta náthás, jó lesz feltuningolni a vitaminkészletét;)

Ám ha saját nyaralóba mentek, és tudtok neki nyugodt pihenést is biztosítani, nem lesz tele az ünnep kapcsán sok-sok rokonnal, én elmennék a helyetekben. Idegen helyre nem, de így, közvetlen családdal szerintem igen.

Jobbulást!

2011. ápr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól tenném függővé,hogy milyen a közérzete.

Ugyan ezzel küzd a szintén két éves kislányom most,és egész nap kint vagyunk,most éppen elment az apukájával biciklizni.


Nem is látszik rajta semmi szinte,azon kívül hoyg időnként fújjuk az orrát.


Ha levert lenne,és nyűgös,akkor nem mennék,ellenkező esetben igen!

2011. ápr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!